ענת דדוש רואת חשבון
לשקט הנפשי שלך יש בית
כי מקצועיות זו הדרך!!!

לקביעת פגישת ייעוץ

  רואת חשבון

  אם את מחפשת רואת חשבון שתעשה לך סדר בעסק – חשוב שתדעי שאת הצעד הראשון כבר עשית. שירותי ראיית חשבון לעסק הם דבר חשוב מאוד, ובעל עסק שמנסה בתחילת הדרך להתמודד עם הגשת הדוחות וכל ענייני המס בעצמו, רק מעכב את גדילת העסק. כל בעלת עסק שהיא, בין אם את קוסמטיקאית, מטפלת או גרפיקאית, פני עוד היום אל רואת חשבון מקצועית שתלווה אותך ותגיש עבורך את כל מה שצריך למס הכנסה וביטוח לאומי.

  כיצד בוחרים

  וותק. מדובר באחד הפרמטרים החשובים לפי תבחרי רואת חשבון לעסק שלך. רואה חשבון שאין לו מספיק וותק לא רכש עוד מספיק ניסיון בטיפול במקרים שונים, בהתנהלות יעילה מול הגופים והרשויות, ולכן עדיף לבחור רואה חשבון שהוא מספיק מנוסה.

  אלמנט נוסף לבחירת רואת חשבון שמתאימה עבורך היא רואת חשבון שמבינה היטב בכל הקשור לענייני מס. עסקים רבים יכולים לחסוך בתשלומי מסים, לקזז הפסדים משנים קודמות, להנות מנקודות זיכוי במקרים חריגים שלא כולם מכירים, כמו למשל נקודות זיכוי עבור ילדים עם לקויות למידה. בעל עסק מהשורה לא יכול להתמודד בצורה נכונה וממצה רק בכוחות עצמו מול הרשויות ומול היבטי המס.

  לדבר עם לקוחות

  ועוד טיפ חשוב שיסייע לך מאוד לבחור רואת חשבון מקצועית שמתאימה עבורך, והוא הלקוחות. בקשי לדבר עם לקוחות קיימים של רואת החשבון. הלקוחות הם המקור הטוב ביותר להתרשם מרואה החשבון. לקוחות מרוצים בהכרח מעידים על רואה חשבון שהוא מקצועי ואיכותי. משרדי רואי חשבון רבים מציגים באתר הבית שלהם חלק מרשימת הלקוחות, וכך תוכלי בקלות לקבל חוות דעת מאותם לקוחות ולפנות אליהם ישירות.

  ייעוץ ראשוני חינמי

  ויש עוד טיפ חשוב מאוד שגם לא יעלה לך כסף, והוא לתאם עם רואת חשבון פגישת ייעוץ להיכרות ראשונית. יש גם רואי חשבון שיגיעו עד אליך לבית העסק, במקום שתבזבזי זמן להגיע למשרד שלהם. ייעוץ ראשוני ופגישה פנים אל פנים הם נדבך חשוב מאוד בהבנת החיבור והכימיה שיש לך עם רואת החשבון, ולכן אל תוותרי על האפשרות הזו.

  לייעוץ ללא התחייבות

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים