ענת דדוש רואת חשבון
לשקט הנפשי שלך יש בית
כי מקצועיות זו הדרך!!!

לקביעת פגישת ייעוץ

  רואה חשבון לעוסק פטור

  המודל של עולם העבודה היום משתנה באופן תדיר. עד לפני לא הרבה זמן, השאיפה הרווחת הייתה למצוא עבודה בחברה מבוססת ולעבוד בתור שכירים. אבל היום זה לא ממש ככה. פתיחה של עוסק פטור מאפשרת גם למי שעובדים כשכירים בחלק מהזמן, להרוויח עוד כסף בעבודות צדדיות וכן הלאה. העניין הוא שמדינת ישראל רוצה לבחון את הפעילות העסקית של כלל האזרחים. בשביל זה היא מחייבת, על פי חוק, את מי שעובד בלי תלוש להוציא קבלות. במילים אחרות, אנחנו מדברים על פתיחת תיק עוסק פטור. מה זה בדיוק עוסק פטור, למה כדאי להיעזר ברואה חשבון ומתי יהיה ממשק בניכם ובין רשות המיסים. עכשיו נענה בהרחבה על הכל.

  למה לבחור רואה חשבון לעוסק פטור

  נתחיל בכך שכל פתיחה של עסק מלווה במילוי מסמכים וטפסים. בדרך כלל, עבור רוב האוכלוסייה, העבודה עם הבירוקרטיה הישראלית יכולה לעורר לא מעט תחושות לא נעימות. בסופו של דבר, המסמכים הללו מלאים פרטים הכתובים בשפה גבוהה, בה בדרך כלל אנחנו לא משתמשים. הבעיה האמיתית היא כי מילוי לא מדויק של הפרטים, גם אם הדבר קרה מתוך חוסר ידיעה, עלול להוביל להשלכות רחבות היקף. למשל, אתם עלולים לגלות כי מילוי לא מדויק של הצהרת הון תחייב אתכם בתשלום קנס. אתם עלולים לגלות כי אי מילוי דוח שנתי בזמן יכול להביא להליכים פליליים וכן הלאה. רואה חשבון לעוסק פטור למעשה לוקח מכם את הצורך לנהל את המגעים הללו מול רשויות המס כאשר זה עושה את העבודה השחורה עבורכם.

  לא רק זה, אלא שכיוון שאנחנו מדברים על איש מקצוע המכיר את התחום היטב. אתם תגלו מהר מאוד כי יש הצעות ליעול העבודה, הצעות לשיפור פני הדברים, מה שבדיעבד גם יכול לחסוך לכם לא מעט כסף.

  אז איך בוחרים את איש המקצוע המתאים

  ענת דדוש היא רואת חשבון הפועלת בליווי אינספור לקוחות מכל קשת החברה הישראלית. אם אתם מחפשים מי שיש לה ניסיון רב, של עשרים שנה במקצוע, אם אתם מחפשים מקצוענות ללא פשרות. עכשיו הזמן ליצור קשר ולראות מה ניתן לעשות.

  לייעוץ ללא התחייבות

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים