ענת דדוש רואת חשבון
לשקט הנפשי שלך יש בית
כי מקצועיות זו הדרך!!!

לקביעת פגישת ייעוץ

הנה”ח שוטפת ודיווחים לרשויות

ענת דדוש רואת חשבון והמשרד שברשותה מעניק מגוון רחב של שירותי הנהלת חשבונות:

 • הנהלת חשבונות חד צידית – רישום הוצאות והכנסות בספר תקבולים ותשלומים כמתחייב בחוק.
 • הנהלת חשבונות כפולה – הכוללת התאמות בנקים, לקוחות, ספקים, כרטיסי אשראי וכו’. הנהלת חשבונות כפולה מאוד מועילה לבעל העסק כדי לדעת מה מצבו מבחינת הבנק, חובות לקוחות קיימים, חובות לספקים או חשבוניות שחסרות מספקים וכדומה.
 • הנהלת חשבונות גם לעוסקים פטורים – לצורך עריכת הדוחות השנתיים – משרדנו מטפל גם בעוסקים פטורים בצורה שוטפת או רק בסוף השנה לצורך הגשת הדו”ח השנתי למע”מ ולמס הכנסה.
 • דיווחים שוטפים לרשויות המס – על פי הנהלת החשבונות, נערכים דוחות תקופתיים בליווי תשלום/החזר למע”מ, תשלומי מקדמות למס הכנסה, תשלומים ניכויים למס הכנסה ולביטוח הלאומי.
 • כמו כן, משרדנו מנהל מעקב שוטף על סכום המקדמות המשולמות למס הכנסה וזאת במטרה למנוע תשלומי מס עודפים, המכבידים על תזרימי המזומנים של העסק מחד או תשלומי מס חסרים אשר יצרו חבות מס גדולה עם הגשת הדוחות השנתיים, מאידך.
 • מעקב אחר שלמות הוצאות והכנסות – ביקורת שמאוד חשובה לחישוב תזרים המזומנים של העסק וכדי לדעת האם העסק ברווח או בהפסד בכל תקופת דיווח וגם במצטבר מתחילת השנה. ביקורת זו נעשית באופן שוטף לבדיקה שכל ההכנסות וההוצאות אכן נרשמו בהנהלת החשבונות.
 • חשוב לזכור שכל הוצאה שווה כסף שכן הדבר מהווה חסכון בתשלום המס.
 • דוחות רווח והפסד חודשיים, רבעוניים וכו’– דוחות רווח והפסד תקופתיים ללקוח.
 • על פי דוחות אלה, ניתן לבחון באופן שוטף את רמות הפעילות והרווחיות של העסק והם מהווים את אחד מכלי הבקרה על הפעילות העסקית.
 • ייעוץ וליווי – בדבר הוראות ניהול ספרי חשבונות על פי החוק.

בזכות שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים, תוכלו לחשב ולהנפיק את תלושי השכר של העובדים, להנפיק את הדו”חות הניהוליים, לערוך תחשיב סוציאלי ועוד. כך, תוכלו לנהל את העסק או החברה שלכם בהצלחה רבה. כדי ששירותים אלו יתבצעו כראוי ובדיוק מרבי, מומלץ לפנות אל משרדה של ענת דדוש רואת חשבון. משרד זה מציע לקהל לקוחותיו ליווי וייעוץ מקצועי, אמין ומסור.

שירותי הנהלת חשבונות: לעבוד עם מקצוענים

עובדים רבים בארץ נהנים לעבוד כשכירים. וזאת, לאור העובדה שהם אינם צריכים להקדיש משאבים רבים לצורך ניהול העסק ולזכויותיהם השונות כעצמאיים. עם זאת, רבים מעוניינים בכל זאת לממש את עצמם מבחינה תעסוקתית – ולצאת לדרך חדשה. חשוב לציין כי המעבר משלב זה לשלב של פתיחת עסק וניהולו דורשים, בין היתר, שירותי הנהלת חשבונות.

סיוע משמעותי זה יתבצע על ידי רואה חשבון בעל הכשרה וניסיון מתאימים. מה כולל תפקידו של מומחה זה? נציין זאת בנקודות הבאות:

 • עריכת תחשיבים סוציאליים
 • הכנת שכר
 • דו”חות ניהוליים
 • שיתוף פעולה מול רשויות המס
 • תכנון מס
 • ניהול תזרים המזומנים
 • ועוד.

כמו כן, ישנן דקויות בכל הנוגע להנהלת חשבונות של עוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות בע”מ. בשל כך, בבואכם לחפש אחר רואה חשבון המספק שירות זה, יש לברר מולו מהו תחום התמחותו ולאילו עסקים וחברות הוא מסייע. כמו כן, רצוי לברר מהי רמת זמינותו של עובד זה, האם הוא סבלני ומאזין לכל שאלה שאתם מעלים והאם ההסבר שלו מפורט.

בנוסף, בבואכם לפנות אל משרד המתמחה בניהול חשבונות, מומלץ לברר מהי הכשרתם של העובדים, הניסיון שלהם ומה כולל תהליך העבודה המשותף. בהתאם לפרטים חשובים אלו ואחרים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את השירותים המקצועיים ביותר.

ייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך

חלק הכרחי בניהול עסק וחברה הינו הנהלת חשבונות. עובדים כעצמאיים או מנהלים חברה בע”מ? כדי שהחשבונות יתנהלו על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם ענת דדוש מנהלת חשבונות מקצועית.

תפקידה של מנהלת חשבונות מקצועית הוא משמעותי ביותר עבור כל עסק וארגון. לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות כיצד עולם העסקים הישראלי משגשג – ואין זו הפתעה כלל וכלל. בין אם מדובר בענף המזון, הרפואה או שמא מדובר בענף מסוג אחר – מנהלים ועובדים רבים מזהים את חשיבותה של ראיית החשבון להצלחת העסקים. מתכננים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח עסק חדש? זקוקים לייעוץ עסקי וכלכלי? שירותים אלו ואחרים תוכלו לקבל מענת דדוש רואת חשבון. מומחית זו מחזיקה בידע, הניסיון וההכשרה הדרושים לביצוע המשימות – על הצד הטוב ביותר.

תפקידה של מנהלת חשבונות מקצועית

רבים מאתנו שואפים לממש את הפוטנציאל שלנו – ולצאת לדרך עסקית חדשה; דרך עצמאית אשר תאפשר לנו להגשים את החזון שלנו כמו גם לבצע בעצמנו את ההחלטות החשובות באמת. במקביל לכך, כדי שהעסק בבעלותנו יתנהל על מי מנוחות, יש לשתף פעולה על מנהלת חשבונות מקצועית בעל ההכשרה והניסיון הדרושים. באילו מקרים תוכלו לשתף פעולה עם מומחית זו? נסקור בקצרה את חלקם:

 • בקרה תקציבית – כל עסק המעוניין להגדיל את הכנסותיו, צריך לנהל ולפקח על התקציב שלו. במילים אחרות, החל מגיבוש העקרונות של הבקרה התקציבית, יישום עקרונותיה ועוד – כדי שניתן יהיה לעקוב כראוי אחר הכספים של העסק – מומלץ לשתף פעולה עם המומחים.
 • שירותי הנהלת חשבונות – בין אם אתם בעלי עסק קטן או שמא בבעלותכם חברה גדולה, כדי לנהל את העסקים שלכם כראוי, עליכם להעסיק מומחה בהנהלת חשבונות. תפקיד זה כולל ביצוע מגוון משימות; פעולות הכוללות, בין היתר, את הדיווח השוטף לרשויות המס, הפקת תלושי משכורת, מעקב אחר ההוצאות וההכנסות ועוד.

לשתף פעולה עם הגורמים הרלוונטיים

עבודתם של רואי חשבון חשובה ביותר למגוון עסקים. בין אם מדובר מניהול הבקרה התקציבית ועד שירותי הנהלת חשבונות, כדי לקבל את המענה המדויק ביותר, כל שעליכם לפנות אל ענת דדוש רואת חשבון. ענת דדוש מחזיקה בניסיון של למעלה מ-20 שנה בעיסוק זה. כמו כן, היא משמשת כחברה בלשכת רואי החשבון של ישראל.

לייעוץ ללא התחייבות

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים
WhatsApp chat