ענת דדוש רואת חשבון
לשקט הנפשי שלך יש בית
כי מקצועיות זו הדרך!!!

לקביעת פגישת ייעוץ

רואה חשבון בחדרה

כל רואה חשבון בחדרה ישמח להציע לכם שירותי ביקורת, ניהול כספים וייעוץ מס להם זקוק כל אדם בעל עסק בישראל. אדם אשר לא עבר הכשרה מקצועית וודאי אינו מכיר את כל החוקים הנוגעים לנושאי מס, מע”מ ודיני עבודה הקיימים בישראל. בנוסף לא תמיד יכול בעל העסק להסתכל על התנהלותו באופן אובייקטיבי ועליו להביא גורם חיצוני אשר ייעץ ויבקר את ההתנהלות הכספית. לא מדובר על שירות הניתן רק לבעלי עסק גדול או חברות. הדבר נחוץ גם לשכירים, עצמאיים ועוסקים פטורים אשר זקוקים לעזרה מול רשויות המס והדרכה באשר להתנהלות כלכלית נכונה.

מדוע כדאי לעבור עם רואה חשבון בחדרה?

רשימת הסיבות מדוע אתם זקוקים בהקדם האפשרי לרואה חשבון היא ארוכה למדי ולא נפרט את כולה, אך להלן מספר סיבות בולטות :

 • רואה החשבון ייצג אתכם מול רשויות המס, יחסוך לכם זמן ויוודא כי אתם מקבלים את מלוא הזיכויים וההטבות האפשריות על פי חוק.
 • רואה החשבון מתמחה בפיננסים ויכול להכווין את העסק להתנהלות נכונה ובריאה יותר
 • רואה החשבון יבצע עבורכם תכנון מס נכון שיחסוך לכם כסף רב
 • רואה חשבון שולח את כל הדוחות הדרושים, מדווח את הדיווחים לרשויות השונות ומוודא שהדברים יתרחשו בזמן כך שלא תשלמו קנס על האיחור
 • רואה החשבון נותן ייעוץ כלכלי פיננסי וחשבונאי לעסק מיום הקמתו. מדובר בחוות דעת מקצועית אשר פעמים רבות פותחת את העיניים, מייעלת את העסק ומונעת מהבעלים לבצע טעויות מהותיות.

משרד רו”ח בחדרה שדואג לעסק שלך

הרשימה הנ”ל היא רק חלק קטן מן היתרונות שהעסק שלך ירוויח לאחר שתפנו אל משרד רו”ח דדוש ענת. נוסף לשירותי ניהול וראיית חשבון מלאים ומקיפים אנו שמחים להעניק יחס אישי וחם לכל לקוח. מבחינתנו מדובר בשותפות גורל ואנו מרגישים מחויבים באופן מוחלט להצלחת כל עסק הפונה למשרדינו.

משרדנו מתמחה בביטול קנסות של מס הכנסה ומע”מ ומציע שירותי ביקור משרדי הלקוח. אנו מעניקים מחירים גמישים לכל צרכי הלקוח ועוזרים למשפחות לאזן בין הכנסות להוצאות. נשמח לספק לכם ליווי מסור וייעוץ אמין ומקצועי – כפי שעשינו במשך כל שנות קיומו של המשרד.

פנו אלינו כעת ונשמח לדאוג לכל הצרכים החשבונאיים והפיננסיים של העסק.

רואה חשבון בחדרה יכול לייעץ ולהדריך אתכם בכל הקשור לפן הכספי השל בית העסק שלכם. כיום ישנה דרישה לכל עסק להתנהלות כלכלית מחושבת ומדודה. לא משנה איזה סוג עסק בבעלותכם, הרי שאין תחליף לעבודה של רואה חשבון מקצועי שיעמוד לצדכם. כך שעבודה לצד ענת דדוש, רואת חשבון בעלת וותק של מעל 20 שנה בתחום, יכולה להביא לפריחה עסקית והתייעלות כלכלית של בית העסק. זכרו כי רואה חשבון ותיק יכול להוות גורם משמעותי לשקט הפיננסי והנפשי שלכם.

איך משרד רואה חשבון בחדרה יכול לעזור לעסק שלכם?

לכל בעל עסק מומלץ להיעזר בשרותיו המקצועיים של רואה חשבון בחדרה, זאת כיוון שרואה החשבון עוסק בתחומים רבים שמרבית בעלי העסקים לא מוצאים פנאי להתעסק בהם באופן עצמאי. אז על מנת לזכות בראש שקט ולהתפנות לשאר העיסוקים של ניהול ופיתוח העסק שלכם, תוכלו להיעזר ברואה חשבון מיומן שעומד לרשותכם בכל. רואה חשבון בחדרה יכול להציע לכם את שרותיו בתחומים רבים, להלן חלק מהם:

 • ייצוג וניהול משא ומתן מול מס הכנסה, מע”מ והמוסד לביטוח הלאומי.
 • בביטול קנסות במס הכנסה ומע”מ.
 • עריכת דוחות כספיים ושנתיים.
 • ביקורת חשבונות ודוחות כספיים.
 • תיאום מס והחזרי מס לשכירים.
 • משכורות, חשבי שכר ודיני עבודה.

אף פעם לא מוקדם מידי

בעת פתיחת עסק חדש, ישנן הרבה שאלות, האם כדאי להירשם בתור עוסק פטור או מורשה? לאן הולך הכסף? מה זה בכלל רשויות המס? על כל השאלות האלו ענת דדוש, רואת חשבון, יכולה לספק מענה מלא. עבודתה של ענת עם עסקים חדשים כוללת ייעוץ, תכנון והדרכה מלאה, פתיחת תיקים ברשויות המס השונות וכמובן הנהלת חשבונות שוטפת תוך כדי דיווח למס הכנסה, מע”מ והמשרד לביטוח לאומי. השירותים אשר תקבלו יכללנו בתוכנית מיוחדת המותאמת באופן אישי לאופי ודרישות העסק שלכם. כך שתוכלו להיות בטוחים שהעסק שלכם נמצא בידיים טובות.

שיתוף פעולה מקצועי עם רואה חשבון בחדרה יוביל לתוצאות חיוביות. תחום העסקים הישראלי שוקק חיים – בכך אין כל ספק. ניתן לראות זאת, בין היתר, בהקמתם של עסקים חדשים, התפתחותן הכלכלית של חברות שונות ועוד. נדגיש כי חלק בלתי נפרד מהשוק העסקי של ימינו הינו שיתוף פעולה עם רואי חשבון מיומנים ומנוסים; מומחים המלווים ומייעצים לבעלי עסקים, חברות, עצמאיים ועוד בהיבט הפיננסי. זקוקים גם אתם לשירות זה? אתם מוזמנים לפנות אל ענת דדוש רואת חשבון. משרד זה, מייצג מגוון רחב של לקוחות, פועל לטובתם בנחישות ובמקצועיות ומעניק את המענה המדויק ביותר.

מה כוללת עבודתו של רואה חשבון בחדרה?

אחד התחומים המרתקים ביוצר, כיום, הינו ראיית החשבון. וזאת, לאור העובדה כי הוא מתבסס על היבטים פיננסיים ועסקיים רבים. בזכות בקיאות, הכשרה וניסיון בתחומי ידע אלו – ניתן לראות את התמונה המלאה ולסייע למגוון לקוחות באופן המתקדם ביותר. פתחתם לאחרונה עסק? זקוקים לייעוץ כלכלי? בבואכם לפנות אל רואה חשבון בחדרה או בסביבתה, רצוי להבין מה כולל תחום אחריותו של מומחה זה. נעבור על חלקם כעת:

 • הצהרת הון – בין אם אתם עצמאיים, בעלי חברות או מנהלים עסק, אחת לכמה שנים רשויות המס יבקשו מכם להציג הצהרת הון. מטרתה של הצהרה זו היא להציג באופן המדויק ביותר את ההכנסות, הרכישות, כמו גם ההתחייבויות השונות של בעלי התיק במס ההכנסה. דיווח מדויק והגשתו בזמן יצביע על אמינותכם ועל אופן ניהול תקין של העסקים.
 • שירותי חשבות וניהול כספים – כל עסק קטן או בינוני המעוניין להגדיל את רווחיו כמו גם לתפעל אותו נכון ביום-יום, זקוק לשירותי חשבות ולניהול תקין של כספים. עבודה חשובה זו כוללת, בין היתר, את גיבוש התחזית הכספית, ניהול תזרים המזומנים, בנית תקציב ופיקוחו עליו ועוד.

מענה על כל שאלה

עבודתו של רואה חשבון מנוסה הינה משמעותית לכל עסק, חברה, עצמאיים ואף שכירים. ברצונכם לערוך דו”חות כספיים לעסק שלכם? עובדים כשכירים ומעוניינים לקבל החזרי מס? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ענת דדוש רואת חשבון. בזכות משרד זה תקבלו תשובה על כל שאלה.

לייעוץ ללא התחייבות

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים
WhatsApp chat