ענת דדוש רואת חשבון
לשקט הנפשי שלך יש בית
כי מקצועיות זו הדרך!!!

לקביעת פגישת ייעוץ

  דוחות כספיים

  דוחות כספיים הם דוחות אשר צריכים להיות קיימים בכל עסק. הכנת דוחות כספיים על ידי רואה חשבון מתבצעת עבור עצמאיים (עוסקים פטורים ועוסקים מורשים), בעלי שליטה בחברות ושכירים המחויבים בהגשה של דוחות כספיים.

  בעלי עסק עצמאיים נדרשים בכל שנה להכין דוח הכספי למס הכנסה ואליו יש לצרף דוח רווח והפסד בלתי מבוקר, הכולל את הכנסות העסק, בניכוי ההוצאות של תפעול העסק, הוצאות מימון והוצאות אחרות הכלולות בדוח. בנוסף יש לבצע תיאום בין הכנסות והוצאות אשר אינם מוכרים לצרכי מס הכנסה.

  אילו דוחות כספיים קיימים?

  ישנם 4 סוגים עיקריים של דוחות כספיים :

  • מאזן – דוח הנותן דיווח על מצב העסק בסוף כל תקופה חשבונאית (רבעון או שנה). עריכת המאזן כוללת מצד אחד את הנכסים ומנגד את ההתחייבויות וההון העצמי. על המאזן להיות מאוזן לכן צד הנכסים צריך להיות זהה בסכומו לצד ההתחייבויות וההון העצמי. המאזן קיים בחברות בלבד.
  • דוח רווח והפסד – דוח כספי המפרט את התוצאות הכספיות של הפעילות בפרק זמן חשבונאי נתון. הדוח כולל את סך המכירות של העסק, את סך ההוצאות של העסק (כולל מיסים) ואת השורה התחתונה שהיא הרווח / ההפסד הנקי. כל עוסק פטור או מורשה חייב בהגשת דוח זה בסוף השנה לרשויות המס.
  • דוח על השינויים בהון עצמי – דיווח על גידול/קיטון בעודפים, דיבידנד, שינוי בהון מניות ועוד.
  • דוח על תזרימי מזומנים – דוח הנוגע לתנועות המזומן בתקופה חשבונאית מסוימת עם דגש על הפעילות השוטפת, ההשקעה והמימון.

  המומחים לחשבונאות

  את התחום החשבונאי מוטב להשאיר בידי משרד “דדוש ענת – רואת חשבון”. רואי החשבון של החברה הינם בעלי וותק וניסיון רב, יחסי אנוש מעולים וחשיבה יצירתית המאפשרת להם לספק פתרונות ייחודיים גם במקרים הקשים והסבוכים ביותר. אנו נבטיח כי העסק יתנהל כראוי מבחינה חשבונאית, נבצע ביקורת מתמדת של מצב העסק, נתריע על חריגות ואי סדרים העשויים להוביל לבעיות עתידיות ונחסוך לכם סכומי כסף משמעותיים הודות לניהול כספי חכם ומקצועי. נשמח להעניק לכם שירות במשרדכם ולעזור לכם להתמודד עם כל קושי, דוח או קנס שקשור למע”מ ומס הכנסה.

  לייעוץ ללא התחייבות

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים