ניהול חשבונות מתעסק בריכוז כלל ההוצאות וההכנסות שביצעתם בעסק במהלך החודש, שאת על מנת שתוכלו לשלם את מקדמות המס שלכם לרשות המיסים. כיוון שלכל הכנסה והוצאה יכולים להיות כללי רישום שונים, הרי שלניהול חשבונות יש כללים שונים לעסקים שונים, כך שאין ספק כי איש מקצוע אמין יכול לעזור לכם לעשות סדר בבלגן. ענת דדוש רואת חשבון בעלת ניסיון עשיר בתחום יכולה לעזור לכם להתנהל בצורה נכונה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הפן הכלכלי של העסק שלכם נמצא בידיים טובות.

ניהול חשבונות – תפקיד חשוב בכל עסק

אדם המתעסק בתחום ניהול חשבונות יכול להשפיע בצורה משמעותית על הצלחת העסק. ועל כן חייבים לשים לב את מי בוחרים למלא את תפקיד זה.

  • בכל ארגון, מכל סוג שהוא, מתרחשת פעילות כלכלית- הוצאות והכנסות, כל עסק מצריך התעסקות בניהול חשבונות. בחירה הנכונה היא באדם בעל ניסיון מוכח בתחום, זאת על מנת להימנע משגיאות עתידיות שעלולות לעשות כסף למנהלי העסק.
  • הרישום של מנהל החשבונות חייב להיות מדויק ומפורט, הרי שעבודתו למעשה עוזרת לתכנן את העתיד הכלכלי של העסק. הדוחות שהוא מפיק חייבים להתבצע באופן מקצועי, ללא שום טעויות או פגמים, הרי דוחות אלו מוכרים לצורכי מס וטעויות בהם עלולות לגרום נזק בעסק מבחינה כלכלית.
  • אדם העוסק בניהול חשבונות של חברה חייב להיות אמין וישר. הרי הוא מקבל גישה לכל הפרטים האישיים של הבעלים והעובדים, המהלכים השונים בבית העסק, וכל מידע סודי שלו. כן שעבודתו יכולה להשפיע בצורה ישירה על העסק, זה חייב להיות אדם בעל יושרה ונאמנות מוחלטת לעסק שלכם.

ניהול חשבונות לעסקים

זה ברור מאליו כי ברגע שאנחנו מדברים על כסף, אך ורק אנשי מקצוע צריכים לעסוק בכל הקשור לניהולו, רישום חשבונאי שלו ודיווחים לרשויות המס. ענת דדוש רואת חשבון, מספקת שירותי ניהול חשבונות אמין לצד ראיית חשבון ודיווחים למס הכנסה, מע”מ והרשות לביטוח לאומי. תוכלו לקבל שירות מלא של ייעוץ פיננסי והתאמה של סל שירותים המתאימים לבית העסק שלכם בצורה מושלמת.

ניהול חשבונות לעסקים