ענת דדוש רואת חשבון
לשקט הנפשי שלך יש בית
כי מקצועיות זו הדרך!!!

לקביעת פגישת ייעוץ

רואת חשבון ענת דדוש

רואת חשבון טובה היא אשת מקצוע בעלת וותק בתחום החשבונאות אשר תלווה את בית העסק שלכם לאורך כל השנה ותוכלי להביא אתכם למצב בו ההתנהלות הפיננסית שלכם נכונה וחוסכת לכם כסף רב. ענת דדוש רואת חשבון, חברה בלשכת רואי החשבון בישראל וצברה וותק של מעל 20 שנה במקצוע. כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הפן הפיננסי של בית העסק שלכם נמצא בידיים מיומנות ואמינות.

מה תפקידה של רואת חשבון?

רבים עלולים לחשוב כי העסק שלהם יכול להסתדר מצוין ללא שירותיה של רואה חשבון, אך זוהי טעות מרה שעלולה להוביל להוצאות כלכליות מיותרות ותוכנית כלכלית לא מוצלחת. להלן חלק קטן מהתחומים בהם רואת חשבון יכולה לתרום להצלחת העסק שלכם:

  • הנהלת חשבונות – הבסיס של הנהלת החשבונות הוא רישום כל ההוצאות וההכנסות של בית העסק בספרי החשבונות על סמך חשבוניות וקבלות שעל בעלי העסק לאסוף ולהעביר לרואת החשבון. זוהי אולי נראית לרבים כניירת שעתידה להוות כאב ראש רציני, אך ידיו המיומנות של מנהל חשבונות מתאים יעשו סדר בבלגן.
  • ניהול כלכלי נכון – רבים מאיתנו לא יודעים כיצד לבחור בהתנהלות הכלכלית הנכונה, כאן רואה חשבון טוב יכול לכוון אותנו לדרך הנכונה ביותר עבורנו. כך שלאחר בדיקה מעמיקה ויסודית של היתרונות והחסרונות של ההתנהלות השוטפת של בית העסק, רואה חשבון יכול להציע תוכנית פעולה שתעזור לחסוך בהוצאות מיותרות ולהוביל אותנו לעתיר ריווחי יותר.
  • ייצוג וניהול משא ומתן מול רשויות המס – רואת חשבון מכירה את כל דרכי ההתנהלות אל מול רשויות המס השונות, ועל כך תוכל להקל רבות על כל התקשורת איתם, לצד דיווחים חודשיים ומשא ומתן במידת הצורך.

תוכנית כלכלית לטווח הרחוק

רואת חשבון טובה תבנה עבורכם תוכנית כלכלית שתייעל את כל ההתנהלות שלכם. אשת מקצוע בתחום החשבונאות היא אחת עם היכולת להסתכל על התמונה הכוללת ולהבין שלכל בית עסק יש חודשים טובים יותר וטובים פחות, כך שיש לבחון בדקדוק את המגמה הכללית, תוך כדי מתן דגש על שיפור חסרונות ושימור החוזקות של העסק שלכם.

לייעוץ ללא התחייבות

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים
WhatsApp chat