ענת דדוש רואת חשבון
לשקט הנפשי שלך יש בית
כי מקצועיות זו הדרך!!!

לקביעת פגישת ייעוץ

ניהול חשבונות

ניהול חשבונות או הנהלת חשבונות הינו תחום העוסק בתיעוד הפעילות הפיננסית של כל ישות חשבונאית החייבת ברישום. תנועות אלה כוללות מכירה, רכישה, קבלות והכנסת שונות של החברה או העסק. שיטות הרישום המקובלות הן הנהלת חשבונות חד צדית והנהלת חשבונות דו צדית. הנהלת החשבונות מתבצעת על ידי מנהל חשבונות אשר לרוב עובד תחת רואה חשבון . שירות הנהלת חשבונות מוצע כחלק מהשירותים של כל משרד רואה חשבון. בסוף כל תקופה חשבונאית על מנהל החשבונות להעביר לרואה החשבון מאזן בוחן סופי אשר מכיל עסקאות ורישומים השייכים לתקופה המדוברת.

ניהול חשבונות במשרד רואה חשבון

כאמור ניהול החשבונות ודיווחים תקופתיים הם רק אחד מן השירותים אשר מעניק רואה חשבון. משרד “דדוש ענת – רואת חשבון” מציעה לקוחותיו ליהנות ממעטפת חשבונאית מקיפה הכוללת :

  • הנהלת חשבונות לעוסקים פטורים – לצורך עריכת הדוחות השנתיים – משרדנו מטפל גם בעוסקים פטורים בצורה שוטפת או רק בסוף השנה לצורך הגשת הדו”ח השנתי למע”מ ולמס הכנסה.
  • פתיחת תיקים ברשויות המס – שירות הנועד עבור עסקים חדשים המעוניינים להירשם כחוק.
  • ייעוץ כלכלי וליווי עסקי – שירות המאפשר לכל בעל עסק לקבל דעה אובייקטיבית של איש מקצוע על מצב העסק. כך ניתן לקבל החלטות בצורה מושכלת ונבונה יותר.
  • דיווחים שוטפים לרשויות המס – על פי הנהלת החשבונות, נערכים דוחות תקופתיים בליווי תשלום/החזר למע”מ, תשלומי מקדמות למס הכנסה, תשלומים ניכויים למס הכנסה ולביטוח הלאומי
  • ביקורת דוחות כספיים – אחד הנושאים החשובים ביותר עבור כל חברה אשר חייבת על פי חוק להגיש מאזן מבוקר בסוף כל שנה. כמו כן מסקנות הדו”ח מפנות את תשומת לב ההנהלה לנושאים מהותיים בעסק שיש לטפל בהם.

ניהול חשבונות עם ענת דדוש ושוכחים מן הדאגות

ניהול עסק כרוך באינספור דברים שיש לטפל בהם ללא הרף. אחד מהדאגות שתוכלו לחסוך לעצמכם היא התמודדות עם ניירת הקשורה לעריכת דוחות ודיווחים לרשויות השונות. פניה למשרדינו תבטיח כי הדוחות יטופלו בזמן כך שלא תקבלו קנסות וכי הדיווח יתבצע באופן מסודר ומדויק. משרדינו ישמח ללוות אתכם באופן אישי לכל אורך הדרך להציע ייעוץ וליווי בנושאי הניהול השוטף של העסק. המשרד מתמחה בביטול קנסות של מס הכנסה ומע”מ ומציע שירותי ביקור משרדי הלקוח. אנו מעניקים מחירים גמישים לכל צרכי הלקוח ועוזרים למשפחות לאזן בין הכנסות להוצאות.

לייעוץ ללא התחייבות

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים
WhatsApp chat