ענת דדוש רואת חשבון
לשקט הנפשי שלך יש בית
כי מקצועיות זו הדרך!!!

לקביעת פגישת ייעוץ

משרד רואה חשבון

משרד רואה חשבון מוביל

אחת הבחירות החשובות שתעשו בתחילת דרככם בתור בעלי עסק עצמאיים יהיה בחירת רואה חשבון. בכל משרד רואה חשבון יחכו לכם אנשים מקצוע אשר אמונים על ביקורת, חשבונאות, ייעוץ מס, ייעוץ פיננסי ועוד. פעולות אלה הינן חשובות בכל עסק ואף יש חובה על פי חוק להשתמש בשירותי רואה חשבון במידה והנכם עוסק מורשה או חברה בע”מ.

כל בעל עסק בישראל, לרבות עוסק פטור, מחויבים בהגשת דוחות בסוף שנה כמו גם בניהול רישום ההכנסות. בעוד עוסק פטור מחויב בהנפקת קבלות בלבד הרי שעוסק מורשה צריך להוציא חשבוניות מס ולנהל רישום מסודר של כל פעילות העסק בעזרת מנהל חשבונות.

איך בוחרים משרד רואה חשבון

השירותים המוצאים במשרדי רואי החשבון השונים הם זהים למדי, לכן מעבר לסוגי השירותים יש לבחור פרמטרים נוספים על פיהם תוכלו להעריך את המשרד העומד לפניכם :

  • מוניטין – זהו הדבר החשוב ביותר לכל משרד ולכל בעל עסק. נסו לקבל המלצות ממכרים ובדקו באמצעות האינטרנט מהו המוניטין של המשרד.
  • יצירתיות – רואה חשבון טוב הוא רואה חשבון יצירתי. על רואה החשבון למצוא את דרך הביניים העוברת בין אינטרס הלקוח לבין דרישות החוק ורשויות המס. על מנת לפתור מקרים סבוכים מבחינה חשבונאית ועל מנת לעזור ללקוח להימנע מתשלומים מיותרים יצטרך רואה החשבון לחשוב על דרכי פעולה מקוריות.
  • מקצועיות ואמינות – מכיוון שרואה החשבון אמון על ביקורת הכספים של החברה, עלינו לדעת כי הוא מציג לנו מצג אמיתי ומדויק של ההתנהלות הכספית בעסק. רואה חשבון טוב ידע להתריע מפני סכנות אפשריות, להצביע על אי סדרים העשויים להוביל לכשל ולחשוב תמיד על האינטרס של הלקוח.
  • קשרים – תמיד טוב שלרואה החשבון יהיו קשרים ענפים במגוון תחומים על מנת לקבל מידע רלוונטי, ייעוץ טוב ותנאים מוטבים עבור הלקוח.

רואים שיפור

מרגע שתפנו אל “דדוש ענת – רואת חשבון” תוכלו מיד לראות את השיפור בעסק. לענת דדוש ניסיון של מעל 20 שנים אותו היא מביאה עמה לכל עסק או עצמאי הנדרש לייעוץ והכוונה מקצועית. המשרד שברשותה מצטיין בהתמקדות בפרטים הקטנים תוך התבוננות על התמונה הכוללת, חשיבה על דרכי ייעול ופתרון מקוריים, ליווי ויחס אישי לאורך כל הדרך ושמירה על אינטרס הלקוח. המשרד מעניק שירות בבית העסק של הלקוח ושמח לעזור גם למשפחות לאזן נכונה את ההכנסות וההוצאות בסוף החודש.

לייעוץ ללא התחייבות

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים
WhatsApp chat