ענת דדוש רואת חשבון
לשקט הנפשי שלך יש בית
כי מקצועיות זו הדרך!!!

לקביעת פגישת ייעוץ

הנהלת חשבונות בנתניה

בזכות שירותי הנהלת חשבונות בנתניה, כל עסק, ארגון וחברה יוכלו להתנהל כראוי אל מול רשויות המס. כמו כן, שירותים מקצועיים אלו יסייעו רבות בכל הנוגע אל התשלום לספקים, ביצוע התשלום המדויק לעובדים, ביצוע ניהול אחראי על מלאי המוצרים וכן הלאה. עובדים במרכז הארץ? מעוניינים גם אתם בשירותים אלו? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ענת דדוש רואת חשבון. משרד מקצועי ומרשים זה מציע ללקוחותיו את הייצוג, הסיוע והליווי המקיף ביותר בכל הנוגע אל התנהלות מול רשויות המס, ביטול קנסות, עריכת דוחות שתיים, בדיקת כדאיות כלכלית ועוד.

הנהלת חשבונות בנתניה – לפנות אל המומחים בתחומם

ככל שחולפות השנים, כך אנו מבינים מהן הנטיות הטבעיות שלנו ובאילו תחומי עיסוק אנו מתעניינים. אחד המקצועות המרתקים והמורכבים ביותר הינו תחום הכלכלה והפיננסים. מדובר בעולם ומלואו, כאשר ביצוע הנהלת חשבונות הוא חלק בלתי נפרד מכך. במילים אחרות, וכאשר אנו מדברים על שירותי הנהלת חשבונות, הכוונה היא, הין היתר, אל ביצוע הנהלת חשבונות חד-צידית או כפולה, דיווחים קבועים לרשויות המס השונות, ביצוע מעקב אחר שלמות הוצאות והכנסות, ביצוע דוחות רווח והפסד מדי חודש בחודשו וכן הלאה.

גרים במרכז הארץ? בעלי עסק וזקוקים לשירותים משמעותיים אלו? כעת, בבואכם לחפש אחר בעלי מקצוע אלו, יש לברר מספר נקודות עיקריות. כמו מה למשל? החל מההכשרה בה הם מחזיקים, הניסיון והרקע שלהם בתחום עיסוקם, הסבלנות שלהם בעת המענה על השאלות ועוד – כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי ההתנהלות הפיננסית של העסק שלכם בידיים הנכונות.

בהתאם לשירותים להם תזדקקו, כך תוכלו לקבוע מול המשרד הרלוונטי האם מדובר בשיתוף פעולה חד-פעמי או שמא הוא יהיה קבוע וממושך.

לעבוד מתוך נחישות

עבודת הנהלת החשבונות היא משמעותית ביותר להצלחתו של כל עסק. בהתאם, כדי לקבל את המענה המקצועי ביותר, מומלץ ליצור קשר עם ענת דדוש רואת חשבון. משרד זה פועל מתוך אהבה למקצוע כמו גם נחישות רבה.

רואה חשבון בנתניה הוא אדם שהוסמך על פי חוק לעסוק במקצוע ראיית החשבון. רואה החשבון אמון על הכנת דוחות כספיים ומתן חוות דעת מקצועית על דוחות אלה. רואה החשבון מטפל בין היתר בנושאים הנוגעים לחשבות, מיסים וניהול כספים של חברות ועסקים.

כל רואה החשבון מספק שירות הנהלת חשבונות הכולל רישום בספרים של הוצאות והכנסות, אחראי על הכנת וביצוע דיווחים למס הכנסה ביטוח לאומי ומע”מ, הגשת דוחות שנתיים, הדרכת הלקוח בנושאי הוצאה מוכרת, תכנון מס שוטף ועוד.

מה כולל עיסוק בהנהלת חשבונות בנתניה?

תחומי העיסוק הנוספים של רואה החשבון יכולים להתפרס על שלל תחומים והם תלויים בהכשרתו ובידע שרכש לאורך השנים. אמינותו ומסירותו של רואה החשבון ללקוח תבוא לידי ביטוי בסכומי כסף רבים אותם רואה החשבון יחסוך לעסק, כאשר במקביל יוכל לספק רואה החשבון יעוץ בנושאים בהם קיים קושי או התלבטות.

משרד דדוש ענת – רואת חשבון ישמח להעניק לכם מעטפת מקצועית מקיפה לכל נושאי הכספים הבירוקרטיה הכרוכה בכך :

 • פתיחת תיק ברשויות המס
 • ייעוץ כלכלי וליווי עסקי
 • ייעוץ מס
 • ביקורת פנים
 • הכנת הצהרת הון
 • דיני עבודה וחשבות שכר
 • החזרי מס לשכירים
 • בדיקת כדאיות כלכלית
 • ייעוץ וליווי בנושאי תזרים ומימון
 • ועוד

הנהלת חשבונות בנתניה מקצועית – ענת דדוש

הטיפול בתחום הכספים הוא עניין רגיש בכל עסק והינו בעל השפעות כלכליות משמעותיות הן על ההכנסה של בעל העסק והן על עצם קיומו של העסק.

ייעוץ וניהול מקצועי ונכון של כספי העסק או החברה הם הדבר עליו אנו שמים דגש במשרד רו”ח דדוש ענת. אנו מעניקים יחס חם ואישי לכל לקוח, ליווי מסור ופועלים ללא הרף על מנת לקדם את האינטרסים של לקוחותינו. אנו מייצגים את כל סוגי העסקים והחברות כמו גם עצמאיים ושכירים כאשר במהלך השנים עזרנו לשכירים רבים לקבל החזרי מס בסך עשרות אלפי שקלים.

כמו כן המשרד מתמחה בביטול קנסות של מס הכנסה ומע”מ ומציע שירותי ביקור משרדי הלקוח. אנו מעניקים מחירים גמישים לכל צרכי הלקוח ועוזרים למשפחות לאזן בין הכנסות להוצאות.

מחפשים אחר מקצוען הנהלת חשבונות בנתניה? בין אם אתם שכירים ובין אם אתם עצמאיים, בשלב כזה או אחר יהיה עליכם לפנות ולבקש את שירותיו. וזאת, לאור העובדה שתחום הפיננסים הינו מורכב. בהתאם, ובין אם אתם מעוניינים לקבל החזרי מס כשכירים, זקוקים לשירותי הנהלת חשבונות לעסק בבעלותכם או שמא ברצונכם לקבל סיוע פיננסי בנושא אחר, ענת דדוש רואת חשבון תשמח לסייע לכם בכך. כמו כן, מומחית זו תסייע לכם במגוון תחומים אחרים, כדוגמת פתיחת תיקים ברשויות המס, ביקורת פנים ועוד.

הנהלת חשבונות בנתניה: לסייע בנושאים שונים

תחום הנהלת חשבונות הינו עולם ומלואו, שכן הוא דורש בקיאות במגוון תחומים הנוגעים אל שכירים ועצמאיים כאחד. על אילו תחומים מדובר? נבחן את חלקן כעת:

 • החזר מס הכנסה לשכירים – על עובדים בארץ לשלם מס הכנסה בסכומים משתנים. עם זאת, ישנם מקרים בהם עובדים אלו משלמים סכומים גבוהים – מעבר למה שעליהם לשלם לפי החוק. במקרים אלו, יש להגיש בקשה לקבלת החזר. פעולה זו ניתן לבצע עד שש שנים מסיומה של שנת המס הרלוונטית. עם זאת, ולאור הנהלים השונים, כמו גם חישוב הריבית לה אתם זכאים – חשוב לפנות אל רואי חשבון מומחים.
 • ייעוץ וליווי כלכלי – שכירים רבים מעוניינים להגשים את עצמם בהיבט התעסקותי ולצאת לדרך עצמאית. כדי שתהליך מרגש זה יתבצע כראוי, חשוב לפנות אל איש מקצוע אשר שיסייע לכם. החל מפתיחת תיק אצל רשויות המס, ייעוץ בכל הנוגע אל המערכת הבנקאית ועוד – שירות זה יסייע לכם רבות ללא כל ספק.

שירות מקצועי ואדיב

לאור כל זאת, אין ספק שתפקידו של רואה החשבון הוא משמעותי ביותר. אם גם אתם זקוקים לייעוץ כלכלי, ליווי בעת החזר מס, הכנה ובקרת תקציבים או בנושאים אחרים – מומלץ לפנות אל ענת דדוש רואת חשבון. צוות המשרד שלה מחזיק בניסיון ובהכשרה הדרושים לכל משימה ושאלה. כמו כן, הם מעניקים לקהל לקוחותיהם שירות אישי ואדיב.

משרד הנהלת חשבונות בנתניה

שיתוף פעולה מקצועי עם משרד הנהלת חשבונות בנתניה יענה על מלוא דרישותיכם – וזאת, על הצד הטוב ביותר. תחום הפיננסים והכלכלה הינו מורכב וסבוך. בהתאם, על מומחים בעלי הבנה והכשרה מקיפה לעסוק בכך. החל מבדיקת כדאיות כלכלית, ביצוע ייעוץ מס, בניית תקציבים ובקרתם, ביצוע תיאום מס, מתן שירותי חשבות וניהול כספים ועוד, אם הנכם זקוקים לאחד משירותים אלו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ענת דדוש רואת חשבון. מומחית זו מחזיקה בוותק של למעלה מ-20 שנה בתחום עיסוק זה. מעבר לכך, היא מעניקה שירותי ראיית חשבון מתקדמים לצד יחס מכבד.

משרד הנהלת חשבונות בנתניה – לשתף פעולה עם אנשי מקצועי

חלק בלתי נפרד מחיי היום-יום שלנו מתבסס על התנהלות כלכלית מאוזנת. עם זאת, לא תמיד אנו מחזיקים ביכולות או בהבנה הדרושים לכך. בין אם מדובר בביצוע תיאום מס, בירור החזרי מס לשכירים או שמא מדובר בייעוץ בתחומים פיננסיים אחרים, לעיתים קרובות אנו נזדקק לייעוצו המקצועי של משרד הנהלת חשבונות בנתניה.

בבואכם לחפש אחר משרד הנהלת חשבונות מקצועי, חשוב ביותר לפעול בהתאם למספר נקודות עיקריות. ראשית כל, חשוב להתעניין בהכשרתם של העובדים במשרד, האם הם מחזיקים בניסיון רב בתחום עיסוקם וכמובן – נמליץ לשוחח עמם מעט. דרך שיחה זו, תוכלו לעמוד על מידת הכימיה ביניכם והאם אנשי מקצוע אלו הינם סבלנים דיים.

מעבר לכך, חשוב לשאול אילו שירותים פיננסיים הם מעניקים. החל ממתן חוות דעת של מומחה לצורך דיון משפטי, בדיקת כדאיות כלכלית, פתיחת תיק ברשויות המס ועד ביצוע ביקורת של דוחות כספיים – יש לברר זאת מבעוד מועד.

להעניק לקהל הלקוחות שירות מקיף

ניהול ההיבט הכלכלי של חיינו דורש סבלנות, הבנה וידע משמעותי. כדי שתוכלו גם אתם לזכות בשקט נפשי בתחום זה, מוזמנים ליצור קשר עם ענת דדוש רואת חשבון. משרד זה הינו מהמובילים בארץ בתחום הליווי והייעוץ הפיננסי. כמו כן, עובדי המשרד מציעים לקהל לקוחותיהם שירות מרשים ואיכותי.

מה חשוב לדעת על משרד הנהלת חשבונות בנתניה?

משרד הנהלת חשבונות בנתניה העוסק במגוון שירותים, כגון ייעוץ והדרכה בפתיחת עסק חדש, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וכמובן ייצוג וניהול משא ומתן מול מס הכנסה, מע”מ והמוסד לביטוח הלאומי. את כל השירותים האלו והרבה יותר תוכלו לקבלת אצל ענת דדוש רואת חשבון, חברה בלשכת רואי החשבון בישראל אשר בעלת וותק של מעל 20 שנה בתחום החשבונאות.

כל עסק מחויב בדיווח על הכנסותיו והוצאותיו לרשויות המס, ועל מנת להימנע מהתעסקות בלתי פוסקת בניירת כדאי להתחיל לעבוד בצמוד למשרד הנהלת חשבונות בנתניה, כך תוכלו לחזור ולהתמקד בניהול העסק ומתן שירותים איכותיים ללקוחותיכם. רואה חשבון מתעסק במגוון תחומים, להלן מספר תחומים בהם נוגע:

 • ניהול חשבונות – זהו התחום העוסק ברישום כלל ההוצאות והתקבולים שלכם שביצעתם. זאת על סמך קבלות וחשבוניות שנאספות במהלך החודש. כבעלי עסקים עליכם לשמור את על הניירת הזו ולהעבירה למנהלי החשבונות שלכם.
 • חשבי שכר – במידה ואתם מעסיקים עובדים, הרי שאתם מחויבים לשלם להם משכורות חודשית ולבצע הפרשות שונות בשמם לקרנות הפנסיה וביטוח לאומי. חשבי השכר יכולים לטפל בעניין כך שתוכלו להוריד דאגה זו מהראש.
 • ליווי העסק מול רשויות המס – הגשת דוחות חודשיים ושנתיים לרשויות המס נדרשת מכם בתור בעלי עסק על פי חוק. רואה חשבון יכול לטפל בתהליכים בירוקרטיים אלו עבורכם.
 • הדרכת העסק להתנהלות פיננסית נכונה – רואה חשבון טוב יכול גם לעזור לכם לבנות תוכנית פעולה פיננסית לטוח הרחוק בהתאם לדוחות החודשיים שלכם, כך תוכלו לעזור יחד לעסק שלכם לצמוח ולשאת פירות בצורת תמורה כלכלית.

חשיבות העבודה עם רואה חשבון

אין זה סוד כי בעלי עסקים רבים עסוקים מסביב לשעון בטיפוח העסק המתפתח שלהם. על מנת להעניק להם את השקט הנפשי שמגיע להם, ענת דדוש רואת חשבון יכולה להציע שירותי חשבונאות מקצועיים אשר ישאירו את החשבונות שלכם מנוהלים על פי חוק ואתכם פנויים להתרכז בעבודה החשובה שלכם.

לייעוץ ללא התחייבות

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים
WhatsApp chat