רואה חשבון ברעננה יכול לעזור להקל על ניהול העסק שלכם ולהביא אותו לצמיחה מלבלבת. בעת ליווי צמוד של רואה חשבון וותיק בתחום תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את הייעוץ המקצועי ביותר, הניירת שלכם תנוהל על הצד הטוב ביותר ומשא ומתן עם הרשויות יהפוך לחלום רע מרוחק. ענת דדוש, רואת חשבון מסורה ומנוסה עומדת לשירותכם ותשמח להדריך אתכם על כל ההתנהלות הדרושה לאורך כל השנה.

שירותים הזמינים אצל משרד רואה חשבון ברעננה

שירותיו של רואה חשבון ברעננה יכולים לשחרר אתכם להתרכז בניהול העסק שלכם, כך שתוכלו להתמקד בעבודה השוטפת ובמתן שירות איכותי ללקוחותיכם. זכרו תמיד לבחור ברואה חשבון העוסק בכל התחומים הדרושים לכם, וודאו מול משרדם כי הם יכולים להעניק לכם את השירות המלא לו אתם זקוקים. חלק קטן מעיסוקיו של רואה חשבון ברעננה הם:

  • ייצוג וניהול משא ומתן מול הרשויות – אין ספק כי התמודדות עם מס הכנסה, מע”מ והמוסד לביטוח הלאומי יכולה להיות לעיתים מייגעת אם עושים את זה באופן עצמאי. רואה חשבון מיונן מכיר את כל הנפשות הפועלות באזורכם, כך שהטיפול הנכון בתהליכים בירוקרטיים שונים נמצא בידיים טובות.
  • יעוץ, תכנון והדרכה מלאה בפתיחת עסק חדש  עבודה לצד רואה חשבון תקל את ההתמודדות שלכם על הצעד הגדול של פתיחת עסק חדש. כאן תוכלו לקבל הדרכה מלאה הכוללת מתן כלים לניהול פיננסי נכון, פתיחת תיקים ברשויות המס וייצוג בית העסק אל מול מס הכנסה, מע”מ וביטוח לאומי. כך תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש על מנת להובילכם אל ההצלחה אליה אתם שואפים.
  • משכורות וחשבות שכר – במידה ואתם מעסיקים עובדים, כבר נתקלתם במטלה הכבדה שמחכה לכם כל חודש, והיא משכורות. את כל התשלומים שמגיעים לעובדיכם, תשלומי הפנסיה וביטוח לאומי יש לנהל ולהעביר למקומות הנכונים. חשבת שכר יכולה לעזור לכם רבות בתחום ולהוריד מכם את המשימה הזו.

ניהול ספרים

כל עסק וחברה חייבים להתנהל בצורה מחושבת, מדויקת ושקולה בכל הנוגע לכספים, תשלומים והוצאות. במשרד של ענת דדוש אורת חשבון ניתן לקבל שירות של הפקת דוחות וניהול ספרים. כך תוכלו להיות בטוחים כי כל הנושאים החשובים מתועדים ורשומים לפי חוק.