רואה חשבון בחדרה יכול לייעץ ולהדריך אתכם בכל הקשור לפן הכספי השל בית העסק שלכם. כיום ישנה דרישה לכל עסק להתנהלות כלכלית מחושבת ומדודה. לא משנה איזה סוג עסק בבעלותכם, הרי שאין תחליף לעבודה של רואה חשבון מקצועי שיעמוד לצדכם. כך שעבודה לצד ענת דדוש, רואת חשבון בעלת וותק של מעל 20 שנה בתחום, יכולה להביא לפריחה עסקית והתייעלות כלכלית של בית העסק. זכרו כי רואה חשבון ותיק יכול להוות גורם משמעותי לשקט הפיננסי והנפשי שלכם.

איך משרד רואה חשבון בחדרה יכול לעזור לעסק שלכם

לכל בעל עסק מומלץ להיעזר בשרותיו המקצועיים של רואה חשבון בחדרה, זאת כיוון שרואה החשבון עוסק בתחומים רבים שמרבית בעלי העסקים לא מוצאים פנאי להתעסק בהם באופן עצמאי. אז על מנת לזכות בראש שקט ולהתפנות לשאר העיסוקים של ניהול ופיתוח העסק שלכם, תוכלו להיעזר ברואה חשבון מיומן שעומד לרשותכם בכל. רואה חשבון בחדרה יכול להציע לכם את שרותיו בתחומים רבים, להלן חלק מהם:

  • ייצוג וניהול משא ומתן מול מס הכנסה, מע”מ והמוסד לביטוח הלאומי.
  • בביטול קנסות במס הכנסה ומע”מ.
  • עריכת דוחות כספיים ושנתיים.
  • ביקורת חשבונות ודוחות כספיים.
  • תיאום מס והחזרי מס לשכירים.
  • משכורות, חשבי שכר ודיני עבודה.

אף פעם לא מוקדם מידי

בעת פתיחת עסק חדש ישנן הרבה שאלות, האם כדאי להירשם בתור עוסק פטור או מורשה? לאן הולך הכסף? מה זה בכלל רשויות המס? על כל השאלות האלו ענת דדוש, רואת חשבון, יכולה לספק מענה מלא. עבודתה של ענת עם עסקים חדשים כוללת ייעוץ, תכנון והדרכה מלאה, פתיחת תיקים ברשויות המס השונות וכמובן הנהלת חשבונות שוטפת תוך כדי דיווח למס הכנסה, מע”מ והמשרד לביטוח לאומי. השירותים אשר תקבלו יכללנו בתוכנית מיוחדת המותאמת באופן אישי לאופי ודרישות העסק שלכם. כך שתוכלו להיות בטוחים שהעסק שלכם נמצא בידיים טובות.

משרד רואה חשבון בחדרה