רואה חשבון בהרצליה ידע לזהות עבורכם אילו מהלכים כדאיים עבורכם ואילו לא. רואה חשבון מתעסק לא רק בהעברת דוחות לרשויות המס, אלא בהתנהלות הפיננסית השוטפת של החברה. כך תוכלו לבנות יחד תוכנית פעולה תוך כדי התמקדות על תכנון פיננסי נכון של העסק.

איך בוחרים רואה חשבון בהרצליה

בחירה של רואה חשבון מתאים לבית העסק הינה החלטה חשובה מאוד שיש לעשות לאחר בדיקה מעמיקה של הוותק והניסיון של רואי החשבון שזמינים לנו. הרי בסופו של דבר רואה החשבון מהווה חלק עצום מהתפתחותה של חברה ועל כן חשוב כי נעשה את הבחירה הנכונה.

  • זמינות – חשוב לוודא כי רואה החשבון אשר תבחרו יהיה זמין לכם במדיום שנוח לכם. במידה והעדיפות שלכם היא לשיחות פנים מול פנים, הרי שרואה חשבון בהרצליה והאזור הקרוב זו הבחירה המושלמת עבורכם. חשוב שרואה החשבון יהיה גם זמין לכם בשעות הפעילות שלכם, כך, בעבודה משותפת תוכלו להפוך את העסק שלכם למצליח.
  • טיפול פרטני – כל בית עסק הוא מיוחד בדרך שלו, ועל כן הצרכים שלו יכולים להיות שונים ממקומות אחרים. לכן חשוב לבחור רואה חשבון שילמד את אופי העסק וסגנון העבודה שלכם באופן פרטני. ברגע שרואה החשבון יכיר את כל היתרונות והחסרונות של העסק הוא יוכל גם לכוון אתכם להתנהלות פיננסית יעילה יותר ולעשות סדר בבלגן.
  • תכנון פיננסי ארוך טווח – עסקים רבים מתמקדים ביכולת שלהם לשרוד מחודש לחודש, ובמקרה הטוב מרבעון לרבעון. רואה חשבון טוב יעזור לבנות תוכנית כלכלית לטווח הרחוק. בנושאים כאלה אנו חייבים להתייעץ עם איש מקצוע על מנת שהתוכנית תהיה מוצלחת ותביא לצמיחה של העסק. ראייתו של רואה חשבון היא לרוב רחבה יותר משלנו. הרי שחודשים חלשים מבחינה כלכלית אינם בהכרח מצביעים על קריסה של העסק, בדיוק כמו שחודשים טובים לאו דווקא מצביעים על צמיחה. חשוב לעצור ולהסתכל על התמונה הכללית ולראות לאן הדרך מובילה.

להשאיר את הכסף בבית העסק

בעבודה לצד ענת דדוש, רואת חשבון בעלת וותק של מעל 20 שנה בתחום, תוכלו להיות בטוחים כי התגמול הכלכלי יכול להיות משמעותי. רואה חשבון טוב מכיר את החוקים ואת הדרך הנכונה לגרום לעסק שלכם להימנע מהוצאות מיותרות תוך קבלת החלטות פיננסיות חכמות וחוקיות.