העולם העסקי המתפתח והמרוכב של ימינו דורש מכל חברה ובעל עסק לנהל את כספיו בצורה מקצועית ונכונה. מעבר לרצון הטבעי של בעל העסק לנהל את כספיו באופן הנכון ביותר הרי שהחוק מחייב חברות רשומות לנהל את התחום הכספי תחת ביקורת של רואה חשבון ברעננה.

רואה החשבון מתמחה בתחומים כמו מס, משכורות, ניהול והכנת דוחות, ביקורת ועוד. דברים אלה הינם אקוטיים עבור כל עסק וחברה המעוניינת להמשיך להתקיים בסביבה עסקית תחרותית כמו זו הקיימת בישראל. רואה חשבון טוב הדואג לאינטרסים של הלקוח מסוגל לחסוך לו עשרות ואף מאות אלפי שקלים בשנה, כמו גם להתריע על בעיות בעסק ולמנוע קריסה פוטנציאלית.

מדוע לפנות אל רואה חשבון ברעננה

כאמור שירותיו של רואה חשבון עבור חברה בע”מ הם בגדר חובה, אך גם עצמאיים ושכירים ירוויחו מעבודה צמודה עם רואה חשבון. רואה החשבון יכול לעזור ולייעץ בנוגע לתזרים המזומנים בבית, לסייע בקבלת החזרי מס לשכירים (החזרים העשויים להסתכם בעשרות אלפי שקלים), מיקסום הטבות מס, ליווי עסקי ועוד.

רו”ח דדוש ענת הינה בעלת וותק של מעל 20 שנים בתחום ראיית החשבון. משרדה מעניק מגוון שירותים הכוללים בין היתר :

 • פתיחת תיק במע”מ ומס הכנסה
 • הנהלת חשבונות שוטפת
 • דיווח שוטף לרשויות כולל דוחות שנתיים עבור מס הכנסה ומע”מ
 • ייעוץ בנושאי מס וחיסכון במס
 • ניהול כספים, משכורות וחשבות
 • דיני עבודה
 • הכנת הצהרת הון
 • ביקורת פנים
 • בדיקת כדאיות כלכלית וייעוץ כלכלי
 • תיאום מס
 • ועוד

רואים את המצב הכספי האמיתי של העסק

לעיתים, בשל מעורבות רגשית בעסק, בעל העסק אינו רואה את התמונה כפי שהיא במציאות. תפקיד משרדינו הוא לשקף באופן הנכון והאמין ביותר את המצב הכספי של העסק ואת הבעיות שעשויות להופיע בעתיד. גם במידה והנכם מתלבטים בנוגע לרכישה או עסקה מסוימת – אנו נעניק לכם חוות דעת מקצועית ואובייקטיבית באשר לכדאיות העסקה. משרדנו מתמחה בביטול קנסות של מס הכנסה ומע”מ ומציע שירותי ביקור משרדי הלקוח, יחד עם מחירים גמישים המוצעים בהתאם לצרכי הלקוח.

משרד רו”ח דדוש ענת מעניק את הטיפול המסור והאישי ביותר לכל לקוחותיו כאשר אנו תמיד דואגים לאינטרס האישי שלכם. הצלחת הלקוח היא ההצלחה שלנו, נשמח לעמוד לצדכם בדרך לשגשוג ופריחה כלכלית.

רואה חשבון ברעננה

רואה חשבון ברעננה יכול לעזור להקל על ניהול העסק שלכם ולהביא אותו לצמיחה מלבלבת. בעת ליווי צמוד של רואה חשבון וותיק בתחום תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את הייעוץ המקצועי ביותר, הניירת שלכם תנוהל על הצד הטוב ביותר ומשא ומתן עם הרשויות יהפוך לחלום רע מרוחק. ענת דדוש, רואת חשבון מסורה ומנוסה עומדת לשירותכם ותשמח להדריך אתכם על כל ההתנהלות הדרושה לאורך כל השנה.

שירותים הזמינים אצל משרד רואה חשבון ברעננה

שירותיו של רואה חשבון ברעננה יכולים לשחרר אתכם להתרכז בניהול העסק שלכם, כך שתוכלו להתמקד בעבודה השוטפת ובמתן שירות איכותי ללקוחותיכם. זכרו תמיד לבחור ברואה חשבון העוסק בכל התחומים הדרושים לכם, וודאו מול משרדם כי הם יכולים להעניק לכם את השירות המלא לו אתם זקוקים. חלק קטן מעיסוקיו של רואה חשבון ברעננה הם:

 • ייצוג וניהול משא ומתן מול הרשויות – אין ספק כי התמודדות עם מס הכנסה, מע”מ והמוסד לביטוח הלאומי יכולה להיות לעיתים מייגעת אם עושים את זה באופן עצמאי. רואה חשבון מיונן מכיר את כל הנפשות הפועלות באזורכם, כך שהטיפול הנכון בתהליכים בירוקרטיים שונים נמצא בידיים טובות.
 • יעוץ, תכנון והדרכה מלאה בפתיחת עסק חדש  עבודה לצד רואה חשבון תקל את ההתמודדות שלכם על הצעד הגדול של פתיחת עסק חדש. כאן תוכלו לקבל הדרכה מלאה הכוללת מתן כלים לניהול פיננסי נכון, פתיחת תיקים ברשויות המס וייצוג בית העסק אל מול מס הכנסה, מע”מ וביטוח לאומי. כך תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש על מנת להובילכם אל ההצלחה אליה אתם שואפים.
 • משכורות וחשבות שכר – במידה ואתם מעסיקים עובדים, כבר נתקלתם במטלה הכבדה שמחכה לכם כל חודש, והיא משכורות. את כל התשלומים שמגיעים לעובדיכם, תשלומי הפנסיה וביטוח לאומי יש לנהל ולהעביר למקומות הנכונים. חשבת שכר יכולה לעזור לכם רבות בתחום ולהוריד מכם את המשימה הזו.

ניהול ספרים

כל עסק וחברה חייבים להתנהל בצורה מחושבת, מדויקת ושקולה בכל הנוגע לכספים, תשלומים והוצאות. במשרד של ענת דדוש אורת חשבון ניתן לקבל שירות של הפקת דוחות וניהול ספרים. כך תוכלו להיות בטוחים כי כל הנושאים החשובים מתועדים ורשומים לפי חוק.

רואה חשבון ברעננה

חשיבותו של רואה חשבון ברעננה היא רבה. שכן, בזכות שירותיו המקצועיים, אנו נוכל להתמודד עם כל אתגר פיננסי על הצד הטוב ביותר. מעוניינים לחסוך בתשלומי המס? ברצונכם לבצע בדיקת כדאיות כלכלית? זקוקים לחוות דעת של מומחה? שירותים כלכליים אלו ורבים אחרים ניתן יהיה לקבל אצל ענת דדוש רואת חשבון. משרד זה הינו מהמובילים בארץ בתחום הייעוץ והליווי הפיננסי. כמו כן, משרד זה חורט על דגלו את ערכי המצוינות, המקצועיות כמו גם מתן יחס אישי ומכבד לקהל לקוחותיו.

 

רואה חשבון ברעננה: להסתייע בליווי פיננסי מקצועי

אין ספק, המציאות בה אנו חיים הינה מורכבת ומאתגרת, כאשר חלק בלתי נפרד משגרת יומנו מתבסס על ניהול מוצלח של הכספים שלנו. עם זאת, נדגיש כי לא כולנו מצליחים להתמודד עם עבודת הניהול של היבט זה כנדרש. אין זה אומר שעלינו להישאר לבדנו עם התסכול, להיפך. למעשה, בזכות שיתוף פעולה מקצועי עם רואה חשבון ברעננה תוכלו לבצע את הסדר הדרוש.

באילו תחומים תוכלו להתייעץ בכל הנוגע אל ראיית חשבון? ביצוע בדיקת כדאיות כלכלית הינה דוגמא בולטת לכך. כאשר אנו מדברים על דוגמא זו, הכוונה היא לבירור היתכנות העסקית והכלכלית של מיזם חדש או קיים. במילים אחרות, כדי שתוכל ולהשקיע את מיטב כספם וזמנכם בפרויקט כדאי, יש לבדוק זאת היטב – תוך בחינה מעמיקה מצידו של רואה חשבון מקצועי.

מעוניינים לפנות אל רשויות המס? גם במצבים אלו ניתן לפנות אל רואה חשבון. בין אם מדובר בפניה אל מס הכנסה, הביטוח הלאומי או שמא למחלקות אחרות, חשוב ביותר לקבל את הייצוג הפיננסי המקצועי ביותר. כך, ההתנהלות תהיה עניינית, איכותית ויעילה.

 

להגיע אל דרך המלך

תחום הפיננסים הוא עולם ומלואו, כאשר הוא כולל מגוון תקנות סעיפים ותת סעיפים. בהתאם, כדי שתוכלו לקבל את המענה הדרוש, רצוי להסתייע בעזרתה של יד מכוונת כדוגמת ענת דדוש רואת חשבון. אין ספק, בזכות שיתוף פעולה מקצועי זה תגיעו אל דרך המלך ללא כל ספק.