כל רואה בחשבון בהרצליה ישמח להסביר לכם מדוע הנכם זקוקים לרואה חשבון. לא מדובר בניסיון למכור את שירותיו, מדובר בכורח המציאות של המערכת הפיננסית בה אנו חיים. מדובר במערכת סבוכה ומורכבת אשר אינה ברורה לאדם הפשוט ודורשת ידע רב ומעמיק. היעדר ידע זה יתבטא באי ידיעת זכויותיכם ואי קבלת הטבות המגיעות לכם במקרה הטוב – ויכול להיגמר בקנסות גדולים, הוצאה לפועל ופשיטת רגל במקרה הרע. על מנת לנהל את כספי העסק בצורה הנכונה ועל מנת לדעת את כל זכויותיכם בתור שכירים פנו בהקדם לקבלת ייעוץ מטעם רואה חשבון מוסמך.

 

אילו דברים עושה רואה חשבון בהרצליה

כולם ידועים כי רואה חשבון אחראי על הנהלת החשבונות של העסק, על הכנת דוחות שנתיים ועל עזרה וייעוץ בתחומי המס, אך ישנם גם נושאים אקוטיים אחרים בהם עוסק רואה החשבון.

אחת מאותם נושאים חשובים הוא ביצוע ביקורת פנימית על החברה או העסק. ביקורת פנימית נועדה לבדוק את אופן התנהלות העבודה בארגון, את יעילותו ואת התהליכים המאפיינים אותו. על מנת לשמור על התנהלות תקינה, הן מבחינה פיננסית והן מבחינה ניהולית, יש לבסס את העסק על מספר עקרונות כמו :

  • בידוק פנימי
  • הפרדת תפקידים
  • שמירה על נתיבי ביקורת
  • כתיבת נהלים וכללים ועבודה על פיהם פועלים העובדים
  • ביצוע עקבי של הסעיפים הנ”ל על מנת למנוע אי סדרים

על מנת לבצע ביקורת מעמיקה ואיכותית על בית העסק פנו כעת אל משרד “דדוש ענת – רואת חשבון”.

 

מתריעים מראש על בעיות בעסק

מחובתו של רואה החשבון לדווח במידה והוא מזהה אי סדרים והתנהלות פיננסית לא תקינה בעסק. התראה מסוג זה יכולה לעשות את ההבדל בין פשיטת רגל לבין המשך פעילות ענפה ומשגשגת.

רואי החשבון המועסקים במשרד “דדוש ענת – רואת חשבון” מעניקים ייעוץ אמין, עקבי ואישי לכל סוגי הגופים כולל אגודות שיתופיות ומלכ”רים. המשרד מעניק מענה מהיר, ענייני ומקצועי לכל לקוח וישנה הקפדה על זמינות מיידית לכל שאלה או בעיה.

כמו כן המשרד מתמחה בביטול קנסות של מס הכנסה ומע”מ ומציע שירותי ביקור משרדי הלקוח. אנו מעניקים מחירים גמישים לכל צרכי הלקוח ועוזרים למשפחות לאזן בין הכנסות להוצאות. הנכם מוזמנים להצטרף למשרד רו”ח הנהנה ממוניטין חיובי רב שנים.

רואה חשבון בהרצליה

 

רואה חשבון בהרצליה ידע לזהות עבורכם אילו מהלכים כדאיים עבורכם ואילו לא. רואה חשבון מתעסק לא רק בהעברת דוחות לרשויות המס, אלא בהתנהלות הפיננסית השוטפת של החברה. כך תוכלו לבנות יחד תוכנית פעולה תוך כדי התמקדות על תכנון פיננסי נכון של העסק.

 

איך בוחרים רואה חשבון בהרצליה

בחירה של רואה חשבון מתאים לבית העסק הינה החלטה חשובה מאוד שיש לעשות לאחר בדיקה מעמיקה של הוותק והניסיון של רואי החשבון שזמינים לנו. הרי בסופו של דבר רואה החשבון מהווה חלק עצום מהתפתחותה של חברה ועל כן חשוב כי נעשה את הבחירה הנכונה.

  • זמינות – חשוב לוודא כי רואה החשבון אשר תבחרו יהיה זמין לכם במדיום שנוח לכם. במידה והעדיפות שלכם היא לשיחות פנים מול פנים, הרי שרואה חשבון בהרצליה והאזור הקרוב זו הבחירה המושלמת עבורכם. חשוב שרואה החשבון יהיה גם זמין לכם בשעות הפעילות שלכם, כך, בעבודה משותפת תוכלו להפוך את העסק שלכם למצליח.
  • טיפול פרטני – כל בית עסק הוא מיוחד בדרך שלו, ועל כן הצרכים שלו יכולים להיות שונים ממקומות אחרים. לכן חשוב לבחור רואה חשבון שילמד את אופי העסק וסגנון העבודה שלכם באופן פרטני. ברגע שרואה החשבון יכיר את כל היתרונות והחסרונות של העסק הוא יוכל גם לכוון אתכם להתנהלות פיננסית יעילה יותר ולעשות סדר בבלגן.
  • תכנון פיננסי ארוך טווח – עסקים רבים מתמקדים ביכולת שלהם לשרוד מחודש לחודש, ובמקרה הטוב מרבעון לרבעון. רואה חשבון טוב יעזור לבנות תוכנית כלכלית לטווח הרחוק. בנושאים כאלה אנו חייבים להתייעץ עם איש מקצוע על מנת שהתוכנית תהיה מוצלחת ותביא לצמיחה של העסק. ראייתו של רואה חשבון היא לרוב רחבה יותר משלנו. הרי שחודשים חלשים מבחינה כלכלית אינם בהכרח מצביעים על קריסה של העסק, בדיוק כמו שחודשים טובים לאו דווקא מצביעים על צמיחה. חשוב לעצור ולהסתכל על התמונה הכללית ולראות לאן הדרך מובילה.

להשאיר את הכסף בבית העסק

בעבודה לצד ענת דדוש, רואת חשבון בעלת וותק של מעל 20 שנה בתחום, תוכלו להיות בטוחים כי התגמול הכלכלי יכול להיות משמעותי. רואה חשבון טוב מכיר את החוקים ואת הדרך הנכונה לגרום לעסק שלכם להימנע מהוצאות מיותרות תוך קבלת החלטות פיננסיות חכמות וחוקיות.

רואה חשבון בהרצליה

תפקידיו של רואה חשבון בהרצליה הם מגוונים – בכך אין כל צל של ספק. החל מסיוע בעת הכנתם של התקציבים ובקרתם, ליווי עסקי, ייעוץ מס, פתיחת תיק ברשויות המס ועוד – בזכות שיתוף פעולה עם ענת דדוש רואת חשבון תקבלו את המענה המדויק ביותר. מומחית זו חברה בלשכת רואי החשבון בארץ, מחזיקה בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום עיסוק זה ומספקת שירותי ראיית חשבון מהמובילים בארץ.

 

לפנות אל רואה חשבון בהרצליה ולהסתייע בשירותיו

תחום הכלכלה והפיננסים הינו מורכב ומאתגר – ללא ספק. לעיתים קרובות, אנו מוצאים את עצמנו בוהים אל מול הדף הלבן, מבולבלים ובעיקר אובדי עצות. במקום ללכת לאיבוד בין שלל המספרים והטבלאות, חשוב ביותר לפנות אל המומחים בתחום זה ולקבל את הסיוע המקצועי ביותר. כך, תוכלו לעשות מעט סדר בבלגן – ולראות את האור בקצה המנהרה.

מעוניינים גם אתם לפנות אל רואה חשבון בהרצליה וליהנות משירותיו המקצועיים? נסקור כעת חלק משירותים בעלי ערך אלו:

  • תיאום מס – כל אדם העובד בארץ נאלץ לשלם אחוז כזה או אחר מהכנסותיו למדינה. במקרים בהם עובדים שכירים עובדים בשתי משרות במקביל – יהיה עליהם להצהיר על כך בפני הרשויות – כאשר מהמשכרות השנייה ינוכה מס בשיעור המרבי. עם זאת, במידה ואתם רוצים להקטין את גביית המס ככל הניתן בחוק, רצוי לפנות אל רואה חשבון – אשר יברר עבורכם את מלוא המידע הרלוונטי.
  • מתן חוות דעת מומחה – המציאות בה אנו חיים הינה מורכבת ביותר; מציאות בה עלינו להתמודד עם מגוון אתגרים משפטיים, פיננסיים ואחרים. נמצאים בעיצומו של דיון משפטי? זקוקים לייעוץ בכל הנוגע אל כימות נזקים או עריכת איזון משאבים? במקרים אלו מומלץ לפנות אל רואה חשבון מומחה לצורך קבלת חוות דעת.

 

ייעוץ מקצועי בתחום הפיננסים

שירותיו של רואה חשבון מומחה הם יקרים מפז. כך, נוכל לצאת בהצלחה מהסבך – ולחזור לתלם בהצלחה. זקוקים גם אתם לשירותים אלו? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם ענת דדוש רואת חשבון.